Herrur, Omega, stål, manuell (defekt, går ej), 36mm, liten sekundvisare, ca 1950-tal, smärre repor på plexiglas, djupa nagg och repor på boett, defekt urtavla samt visare, akut servicebehov, flexilänk i stål, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20240423.A93968 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 2 900 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:58:30 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |